середа, 15 лютого, 2017, 13:08 Суспільство
Музичні канали саботують якісний україномовний контент, – Бебешко

Редактори вітчизняних музичних каналів саботують процес створення якісного україномовного контенту, який зміг би витіснити з ефірів російський сурогат. Транслюючи пісні десятирічної давнини, вони намагаються висловити своє незадоволення квотною політикою держави.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:00 на телеканалі ZIK) висловив український звукорежисер та продюсер Володимир Бебешко.

На жаль, у вітчизняному музичному просторі немає якісного українського контенту. Зараз, у зв’язку із запровадженням квот, цей прорив лише стартував. Тож наразі редактори радіо чи телебачення просто не можуть давати українську музику належного ґатунку.

«У нас є достатньо хороший рок, який грають гарні групи. Однак це бунтарська музика, вона не є розважальною. Тоді як дуже мало танцювальної, розважальної української попси. Тож і використовуються іншомовні сурогати. Але якісний продукт зможе їх витіснити. Потрібно трохи часу, адже все тільки почалося», – розповів Бебешко.

Та, на його думку, музичні радіоканали саботують цей процес. Через квоти на українську музику у них падає реклама, і, відповідно, ці підприємства втрачають заробіток. Тож таким чином висловлюють своє невдоволення мовною політикою держави.

«Замість того, щоб шукати якісний український контент, який міг би конкурувати, вони ставлять записи десятирічної давності. Мовляв, хочете українське? Маєте!», – зазначив експерт.

Окрім того, експерт каже, що він виступає категорично проти запровадження квот на українські композиції. Потрібно було зробити навпаки – ввести квоти на чужомовне і тим самим не принижувати українську мову у своїй державі.

«Як можна вводити квоти в країні, де державна мова українська? Це ж ненормально. На українську мову не може бути квот, бо це принижує нашу державу. Треба робити навиворіт – встановлювати квоти на інші мови, нехай і з тим самим співвідношенням – сімдесят на тридцять. Буде те саме, але зміниться сам принцип», – впевнений Володимир Бебешко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 16:31:43