Новини » Економіка 14 лютого, 2017, 23:05
Якщо блокада продовжиться, за місяць почнуться масові відключення ­світла, – Дмитро Вовк

Якщо на сході України буде продовжуватись блокада потягів, запасів вугілля на українських ТЕЦ вистачить на термін від 15-ти до 30-ти днів. Тоді країна буде змушена купувати імпортне вугілля майже удвічі дорожче.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

«За імпортне вугілля ціна буде сягати майже 3000 гривень. Ми не змогли спрогнозувати такої енергетичної ситуації в Україні, тому в тарифах на цей рік заклали нижчі тарифи. Проте, якщо блокувальники зможуть знайти дешевше вугілля – НКРЕКП перегляне свою ціну», – каже Дмитро Вовк.

На сьогоднішні в Україні існує вугільний дефіцит, аби його врегулювати діюча влада прогнозує співпрацю із іноземним ринком.

«Активно рухаючись  в напрямку ринкової економіки, нам потрібно встановлювати ринкові індикатори, справедливі правила гри, не ховати від населення дотації із шахт тощо. Потрібна абсолютна правдивість, бо у нас назріває очевидна проблема.

Додам, станом на сьогодні рішень про підняття тарифів для населення ми не приймали», – говорить голова НКРЕКП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 04:29 :59