Новини » Регіони 14 лютого, 2017, 17:54
Тернопільщина презентує туристичний потенціал в «Українському домі» у Києві

В «Українському домі» у Києві відкрили виставку «Благословенне Тернопілля». Область презентує свої туристичні, етнічні, культурно-мистецькі та гастрономічні принади.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, презентація спрямована на те, щоб про Тернопільщину дізналося якомога більше людей.

Досягнення харчової та переробної промисловості регіону представляють на дегустації підприємства «Микулинецький Бровар», «Опілля», «Галіція дистилері», «Агропродсервіс» – відділення Тернопільський м’ясокомбінат, «Шустов спирт», «Агробізнес», «Тернопіль молокозавод», «Кременецьке молоко» та «Чортків молоко».

«На даний час уже працюють експозиції, тож кияни мають нагоду знайомитися з Тернопільщиною ближче та планувати дату, аби відвідати край особисто», – сказано в повідомленні ОДА.

Очікується, що гостями події стануть близько 20 представників дипломатичних установ, акредитованих в Україні.

У концертній програмі візьмуть участь понад три десятки виконавців та колективів з Тернопільщини. Серед них – Андрій Підлужний, Володимир Трач, Василь Жданкін, гурт «Фіра» та інші.

Ввечері гості побачать також показ авторських колекцій одягу – «Гетьманівна» і «Мольфарка» студентів-дизайнерів Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:50 :27