Новини » Політика

Родичі глави Нацкомісії з регулювання тарифів поповнили свій автопарк, - ЗМІ

Минулого року матір та співмешканка Дмитра Вовка додали до своєї колекції автомобілів по одній іномарці.

За останні півроку матір та співмешканка глави Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитра Вовка придбали по автомобілю, повідомляє bihus.info.

Зокрема, мати Вовка Лідія в серпні 2016 року зареєструвала кабріолет Volkswagen Eos 2012 року випуску. Таке авто на сайтах продажу коштує в середньому 16 тис. доларів. Крім цієї машини, матір глави НКРЕКП з 2013 року володіє Toyota RAV 4 (2013 року випуску).

Минулого року свій автопарк поповнила і співмешканка Вовка Лілія Сільченко. Зокрема, в грудні 2016 року вона придбала Toyota Sequoia 2010 року випуску. Вартість такої машини в середньому становить 40 тис. доларів.

Також у розпорядження Сільченко є придбаний у 2014 році Lexus GX 470 (2005 року випуску) та Mercedes-Benz CL 550 (2008 року випуску), зареєстрований 2015 року.

Сам глава НКРЕКП їздить на Mercedes GL 550 (2010 року випуску), який зареєстрував на себе у квітні минулого року. До цього ця автівка належала Лілії Сільченко.

Нагадаємо, торік співмешканка глави Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних тарифів Дмитра Вовка обзавелася будинком під Києвом вартістю 1,5-2 млн доларів. Маєток було придбано за місяць до затвердження НКРЕКП вигідної олігарху Рінату Ахметову нової методики визначення ринкової ціни на електроенергію «Роттердам +».

Ця методика з весни 2016 року лягла в основу розрахунків для встановлення тарифів на комунальні послуги та електроенергію. Зокрема, НКРЕКП до ціни вугілля додала ще й уявну вартість перевезення його з Роттердама в Україну.

Loading...