live
Новини » Світ

Трамп хоче зміцнення відносини з ключовими союзниками

Президент США Дональд Трамп заявив про подальше поглиблення союзницьких зв’язків з Японією, а також з іншими ключовими союзниками для підтримання безпеки у світі та нарощування потенціалу економічної взаємодії.

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Сіндзо Абе в п’ятницю, – повідомляє Укрінформ.

«Зв’язок між нашими двома країнами та дружба між двома народами стає все більш глибокою. Нинішня адміністрація (США) має твердий намір зробити ці зв’язки навіть ще більш міцними», – заявив глава Білого дому.

Він наголосив, що Сполучені Штати продовжать забезпечувати безпеку Японії і регіону в цілому та пообіцяв «зміцнити відносини із ключовими союзниками». При цьому президент США згадав про ракетно-ядерну небезпеку з боку Північної Кореї, а також безпеку морської навігації.

Президент США назвав американо-японський альянс «наріжним каменем миру та стабільності в регіоні Тихого океану». Він також наголосив на важливості для Сполучених Штатів і Японії продовжувати інвестувати в розбудову оборонних можливостей та подякував японському уряду за розміщення американських військ на своїй території.Loading...
Loading...
Loading...