Новини » Економіка 10 лютого, 2017, 16:09
Міненерговугілля поставило завдання збільшити видобуток вугілля на 60-80%
Шахтарі. Фото: dt.ua
Шахтарі. Фото: dt.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України поставило завдання збільшити видобуток вугілля на 60-80%.

Про це заявив глава цього відомства Ігор Насалик під час Години запитань до уряду, повідомляється на сайті Міненерговугілля.

Міністр подякував народним обранцям за підтримку, завдяки якій вдалося повністю розрахуватися з шахтарями. «На сьогодні заборгованості із зарплати немає», – зазначив Насалик.

Також він наголосив, що уряд безпрецедентно підтримав програму розвитку вугільної галузі у 2017 році й передбачив 1 млрд грн на модернізацію та технічне переоснащення шахт.

Міністр зазначив, що Міненерговугілля цього року пішло абсолютно іншим шляхом та запросило представників громадських організацій, депутатського корпусу проаналізувати вартість закупівель, які проводили шахти. За результатами аналізу, проведеного робочою групою при Міністерстві, вдалося скоротити витрати на ведення нових лав.

Ігор Насалик зазначив, що перші фінансові кошти вже виділені, проте окремі програми з технічного переоснащення не будуть запущені в роботу, поки робоча група не дасть підтвердження та відповідних висновків.

«Я оптимістично дивлюся на розвиток вугільної галузі, – зазначив Ігор Насалик. – Ми поставили завдання збільшити видобуток вугілля практично на 60-80%, і спільними зусиллями нам вдасться досягти такого результату».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 13:19 :07