середа, 8 лютого, 2017, 12:25 Львів
У львівському журналі надрукували карту України без Криму

В одному з львівських видань із кросвордами надрукували карту України без Кримського півострова. Помилку помітили читачі і зчинили галас у соцмережах. У свою чергу редактори журналу запевняють: сталася прикра помилка.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Кримчанин Алім Алєв останні три роки мешкає у Львові й не може поїхати на рідну землю, бо не визнає тамтешньої влади. Чоловіка обурює, що в українському виданні надрукували карту без його рідного півострова.

«Я вважаю це сепаратизмом. Такі речі не тільки розколюють українське суспільство, а й віддаляють омріяну деокупацію, за яку борються сотні тисяч людей як на самому півострові, так і на континентальній Україні», – каже Алім.

Читайте також: Окупований Сімферополь обклеєний листівкам «Москва зливає Крим!» 

Його думку поділяють і львів’яни. Зокрема, історик Мирослав Маринович вражений, що на Львівщині з’явилася така ілюстрація. Він припускає: видання взяло обтяту карту з російських сайтів.

«Просто неймовірно. Мені важко собі уявити, щоб люди, які живуть на Західній Україні, були настільки нечутливими до своєї ж проблеми», – дивується Маринович.

Читайте також: 13 лютого у Львові оголосять переможця проекту громадського простору Небесної Сотні 

У редакції журналу виправдовуються. Мовляв, вони зовсім не підтримують сепаратизму, а карта України без Криму потрапила на шпальту випадково.
«Ми це побачили, коли журнал уже вийшов друком. На жаль, наші дизайнери мають доступ до сайтів, де виходить така інформація з помилками», – каже головний редактор видання Ірина Гулько та додає: у наступному номері надрукують вибачення і пояснять прикру помилку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:26:51