середа, 8 лютого, 2017, 13:37 Львів
У Дрогобицький РДА діє робоча група з питань допомоги учасникам АТО

Учора, 7 лютого з ініціативи Дрогобицької райдержадміністрації та керівника відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олега Кіндратіва, в РДА відбулася зустріч з учасниками Антитерористичної операції, членами їхніх родин, на якій продовжено соціальний діалог.

Про це передає власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба інформував про діяльність робочої групи з питань допомоги учасникам Антитерористичної операції, яка вже провела декілька виїздів у сільські ради, де є найбільше проблем з виділенням земельних ділянок учасникам АТО.

Спеціалісти управління Пенсійного фонду надали фахові роз’яснення щодо пенсійного забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих, відповіли на запитання щодо прав військовослужбовців на більш ранній вихід на пенсію, отримання підвищення до пенсії, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», права членів сім’ї на пенсію у зв’язку з втратою годувальника та про розміри таких виплат.

Присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання від управління праці та соціального захисту населення, управління Держгеокадастру, районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:27:26