Новини » Регіони

Цими днями Дністер, Прут та Сірет будуть небезпечними

Льодохід на річках Закарпаття. Фото: ДСНС України у Закарпатській області

Через складні природні умови в окремих регіонах України оголошено штормове попередження.

Про це повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури України.

Так, 6 лютого на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкується подальше підвищення рiвнів води на 0.2 – 0.7 м над фактичними рiвнями станом на 8 годину 4 лютого. Також прогнозується руйнування льодового покриву, льодохiд, а на окремих дiлянках можливе утворення заторiв льоду з додатковими пiдйомами рiвнiв води на 0,5 – 1,0 м без загрози негативних наслідків.

7 лютого через формуванням талодощового паводку на річці Днiстрi на дiлянцi Галич-Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 – 1,0 м над рiвнями на 8 годину 4 лютого, подальше послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, при цьому можливе формування заторiв льоду з додатковим пiдйомом рiвнiв води на 1 – 2 м, без загрози негативних наслідків.

6 лютого в горах Закарпатської області зберігається високий (4-й) рiвень лавинної небезпеки, у горах Івано-Франківської та Львівської областей зберігається значний (3-й) рiвень лавинної небезпеки.

У Закарпатській області iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

Нагадаємо, що згідно прогнозу українського гідрометцентру, після кількаденної відлиги в Україні знову суттєво похолодає.

Loading...