Новини » Спорт 3 лютого, 2017, 11:29
Біатлоністка Надія Бєлкіна здобула перше «золото» України на зимовій Універсіаді-2017

На ХХVІІІ зимовій Всесвітній Універсіаді-2017, що триває в Алмати (Казахстан), сьогодні, 3 лютого, на змаганнях з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування. Для української делегації вона принесла першу золоту медаль.

Надія Бєлкіна принесла Україні перше "золото" зимової Універсіади-2017 / biathlon.com.ua

Жодна жіноча гонка в Казахстан Алмати не обходиться без українських медалей, і з кожним наступним стартом наші дівчата піднімалися на одну сходинку п’єдесталу вище. Перше українське «золото» казахської Універсіади завоювала Надія Бєлкіна, яка виграла гонку переслідування, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України. Стартувавши шостою, Надя провела найбільш надійну гонку серед своїх найближчих конкуренток і з трьома колами штрафу більш ніж на 20 секунд випередила дует росіянок Ольга Шестерікова і Лариса Кукліна.

Цілком реальний був і переможний дубль для нашої команди. Але, на жаль, Яна Бондар, лідируючи перед останньою стрільбою з півхвилинною перевагою, зіткнулася з проблемами на останній стійці, які набили вже оскому самій спортсменці. На цей раз Яна зуміла вразити лише одну мішень і, незважаючи на самовіддану погоню на останньому колі, наздогнати суперниць в боротьбі за подіум не змогла – четверте місце.

У Юлії Бригинець на фініші 11-й результат, а Марія Кручова і Яна Пустовалова, поліпшивши позиції в переслідуванні, закінчили гонку на 14-й і 16-й позиціях відповідно.

Але одним з найбільш яскравих епізодів персьюта став черговий казус, що трапився на цих змаганнях з лідером казахської збірної Галиною Вишневською. Нагадаємо, в індивідуальній гонці вона впала на першому колі і дуже довго не могла почати стрілянину в лежанні через те, що забився снігом приціл. А сьогодні з Галиною зіграло злий жарт впевнене лідерство перед другим кордоном, коли вона повторила «подвиг» Дар’ї Домрачової, провівши замість другого лежання стрілянину стоячи. З 10-хвилинним штрафом продовжувати боротьбу не було сенсу і Вишневська з дистанції зійшла.

Ну а у наших дівчат ще будуть шанси завоювати медалі Універсіади-2017: в програмі змагань залишаються змішана естафета і гонка з масовим стартом.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Універсіада-2017 в Алмати"