четвер, 2 лютого, 2017, 10:00 Львів
На реабілітаційний центр для воїнів АТО на Львівщині бракує 50 млн. Збір коштів триває
Реабілітаційний центр для воїнів АТО на Львівщині
Реабілітаційний центр для воїнів АТО на Львівщині

Триває ініціатива зі збору коштів на добудову реабілітаційного центру для інвалідів АТО на базі вже існуючого Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів Міністерства соціальної політики України.

Центр розташований в передмісті Львова у курортній зоні «Великий Любінь». Центр розрахований на 300 місць та дозволить надавати учасникам АТО повний спектр реабілітаційних послуг: медичні, фізичні, фізкультурно-спортивні, психологічні, соціальні, професійні і трудові.

Як зазначив один із благодійників, народний депутат України Ігор Котвіцький, наразі в Україні більше як 260 тисяч учасників бойових дій на Сході. 13 тисяч з них отримали в АТО поранення, а 4152 отримали офіційний статус інваліда війни. Кожен із них потребує фізичної, медичної, психологічної, соціальної підтримки.

Він підкреслив, що українські воїни захищали мирне життя, і зараз настав час потурбуватися про них.

«Закликаю кожного справжнього патріота приєднатися до добудови реабілітаційного центру для інвалідів АТО на базі вже існуючого Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів Міністерства соціальної політики України», – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Збір коштів здійснюється в рамках благодійного проекту BUTEF «Янголи серед нас». За даними ініціаторів проекту, на добудову Центру не вистачає 50 мільйонів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 13:18:54