четвер, 2 лютого, 2017, 11:36 Львів
Голова Дрогобицької РДА відзвітував перед громадськістю

Учора, 1 лютого, відбувся звіт голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка про роботу у 2016 році.

У звіті взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синютка, голова районної ради Михайло Сікора, голови міст Дрогобиччини, сільські, селищні голови, депутати, громадськість.

На початку Володимир Шутко згадав про події в Авдіївці та попросив вшанувати хвилиною мовчання полеглих в боях з ворогом українських героїв.

У своєму звіті голова райдержадміністрації доповів про позитивні зрушення та справи, які відбулися в минулому році у всіх сферах життєдіяльності району, окреслив перспективи. Очільник району особливо відзначив значну суму вкладених коштів на ремонт доріг в районі, яка є в рази більшою, аніж в попередні роки. Було також відзначено велику роботу у сфері енергозбереження в бюджетних галузях, зокрема, в освіті.

Як позитив Володимир Шутко назвав завершення будівництва Сторонянської школи, яке тривало роками, відкриття дошкільних установ, проведення ремонтів декількох закладів охорони здоров'я.

 

Великий розділ доповіді був присвячений соціальному захисту населення, легалізації зайнятості і, насамперед, допомозі воїнам АТО та їхнім сім'ям.

Йшлося і про здобутки у галузі культури і туризму, спорту, про ситуацію в сфері пасажирських перевезень тощо. 

Наявність співпраці в регіоні, якої не було багато років до того, підтвердили голова районної ради Михайло Сікора, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, Бориславський міський голова Ігор Яворський, Стебницький міський голова Петро Старосольський, інші виступаючі.

Підсумовуючи звіт, голова облдержадміністрації Олег Синютка також сказав про позитивні напрацювання.

Очільник області зауважив, що у порівнянні з всіма попередніми звітами в районах, лише на Дрогобиччині відбулася така спокійна, жива, відверта розмова. Це важливо, що є співпраця в регіоні, що до вирішення проблем долучаються обласні депутати. Олег Синютка відзначив наполегливість депутата Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайла Задорожного. Про його завзятість і жертовність говорили й інші виступаючі.

 

Серед найважливіших справ в цьому році голова ЛОДА назвав ремонт доріг, господарське ставлення до бюджетних коштів, ну і звичайно ж — підтримка реформ, які відбуваються в державі, допомога українському війську.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 10:31 :24