середа, 1 лютого, 2017, 10:25 Економіка
Насалик: «Укргазвидобування» не буде монопольною компанією
Укргазвидобування. Фото: depcontrol.org
Укргазвидобування. Фото: depcontrol.org

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик запевнив, що «Укргазвидобування» не буде монопольною компанією.

Він як голова Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції 31 січня обговорив з представниками компаній-членів Американської торговельної палати в Україні та Посольства Великої Британії питання, пов’язані із планами щодо роботи Комісії, а також поточних проблемних аспектів реалізації проектів у рамках угод про розподіл продукції та можливості співпраці з Палатою, повідомляє прес-служба міністерства.

Окремо міністр підкреслив важливість удосконалення законодавчої бази, зокрема внесення змін до Податкового кодексу України та створення відповідних умов для підвищення інвестиційної привабливості газовидобувної сфери.

«Основна умова – це прибутковість, – наголосив Насалик. – І чим більш привабливими будуть умови для інвесторів, тим скоріше ми розв’яжемо проблеми нашої держави щодо залежності від поставок енергоносіїв».

Під час дискусії Ігор Насалик повідомив про наміри щодо корпоратизації управління компаніями та запевнив, що «Укргазвидобування» не буде монопольною компанією.

«Ті компанії, які будуть входити на ринок, не будуть відчувати монопольного права Укргазвидобування», – наголосив міністр.

Також він додав, що Міжвідомча комісія питання щодо надання дозволу на здійснення видобутку буде розглядати на засадах конкурентоспроможності на конкурсній основі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 16:19 :20