Новини » Львів

Призначено керівників екстреної медицини Львівщини та ще двох установ

Фото: Роман Балук/ZIK/Ілюстративне фото

Львівська облрада за результатами конкурсів призначила гендиректора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та керівників ще двох комунальних установ.

Ці рішення депутати прийняли на сесії 31 січня.

Директором комунального закладу Львівської облради «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи» призначили Романа Березу.

Керівником комунального закладу обласної ради «Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича» став Микола Гнатенко.

Гендиректором Комунального закладу Львівської облради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» призначили Володимира Похмурського.

Як повідомлялося, конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду гендиректора Комунального закладу Львівської облради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Похмурського, який був єдиним кандидатом, що зголосився на конкурс.

Довідка.

Береза Роман Павлович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Культурно-освітня робота», вчене звання – доцент кафедри філософії і політології, кандидат педагогічних наук зі спеціальності теорія і методика виховання.

Стаж роботи у сфері культури – 28 років.

Гнатенко Микола Григорович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Театрознавство», заслужений діяч мистецтв України.

Стаж роботи у сфері культури – 41 рік.

Похмурський Володимир Васильович

Народився 29 березня 1965 року у м. Львові.

У 1982-1988 рр. навчався у Львівському державному медичному інституті, в часі навчання працював санітаром, медбратом, фельдшером у травмпункті №2 8 МКЛ м. Львова. Після проходження інтернатури у лікарні швидкої медичної допомоги у 1989 році здобув фах хірурга і працював там до 2012 року: спочатку черговим лікарем, потім ординатором, відповідальним хірургом, а з 2008, уже в якості доцента кафедри хірургіїї ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького (за сумісництвом) – куратором 1 хірургічного відділення ЛШМД та Центру торако-абдомінальної травми. Пройшов спеціалізацію з торакальної хірургії та онкохірургії. Неодноразово стажувався у закордонних клініках, був членом провідних європейських фахових асоціацій.

У 1999 році закінчив навчання у заочній аспірантурі і захистив кандидатську дисертацію «Черезшкірне черезпечінкове дренування жовчних шляхів при механічній жовтяниці».

У 2012 році отримав запрошення очолити Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За короткий час роботи на Прикарпатті вдалося організувати потужну дієву структуру, налагодити якісне підвищення фахової кваліфікації, значно оновити матеріально-технічну базу, почати створення центральної оперативної диспетчерської. За неповних два роки працівниками Центру виконано понад 70 успішних догоспітальних реанімацій за сучасними міжнародними заавансованими протоколами. Залучено понад 9 млн. грн. благодійних коштів. Налагоджено ефективну міжнародну співпрацю. Організовано низку міжнародних конференцій і навчань.

Одружений. Має сина.Loading...