Новини » Події

Надзвичайна ситуація в Авдіївці: у місті розгорнули пункти обігріву

Мурал на будинку в Авдіївці. Фото: facebook.com/artunitedus

Станом на 7 годину ранку 31 січня температура повітря в квартирах Авдіївки підтримується на рівні 15-16 градусів тепла, відсутнє електро- та водопостачання.

Як повідомляє Держслужба України з надзвичайних ситуацій, соціально-значимі об’єкти міста забезпечені автономними засобами електроживлення і продовжують функціонувати в штатному режимі. Забезпечено мінімальний тиск і температуру теплоносія (до +40 градусів) в системі теплопостачання міста.

Окрім того, організовано функціонування 11 пунктів обігріву в яких можливо надати допомогу більш ніж 1000 громадянам.

Попередньо ремонтно-відновлювальні роботи планується почати 31 січня, після узгодження з Спільним центром контролю і координації і ОБСЄ. Всього до аварійно-відновлювальних робіт залучено 54 одиниць техніки та 229 людей.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в Авдіївці оголосили режим надзвичайного стану та створили штаб з ліквідації наслідків події.

Нагадаємо, ввечері 30 січня президент Петро Порошенко перервав свій візит до Німеччини через ситуацію в Авдіївці, де бойовики пошкодили останню лінію електропередач, внаслідок чого місто залишилося без води, електрики і теплопостачання. Крім того, з’явилося повідомлення про знеструмлення Авдіївського коксохімічного заводу.

Loading...