Новини » Львів

Львів’ян і жителів області запрошують долучитися до створення гасла та логотипу Львівщини

Представників громадськості запрошують долучитися до створення гасла та логотипу для Львівської області.Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації, передає прес-служба ЛОДА.

Як зазначили у департаменті, гасло та бренд області сприятиме позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном, а також – залученню інвестицій, і розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу Львівщини.

Впродовж місяця мешканці області можуть долучатися до формування технічного завдання – вимог до розробки символу та гасла Львівщини. А також можуть визначити, який образ потрібно закласти у логотип – ілюстрацію чи абстракцію, яким кольорам віддати перевагу та яке гасло обрати.

Після цього Львівська ОДА проведе закупівлю послуги зі створення символу Львівщини через систему електронних закупівель Prozorro – в аукціоні переможцем стане та компанія, яка запропонує найнижчу ціну та пройде усі кваліфікаційні умови.

Свої ідеї варто надсилати на електронну пошту, у темі вказавши «Львівщина», до 28 лютого 2017 року.

Львівщина має шанс стати однією з перших областей в Україні, що отримає свій унікальний символ та гасло.

Loading...