Новини » Політика 30 січня, 2017, 21:01
Путін тисне на Україну через Авдіївку, використовуючи позицію Заходу, – Маломуж

Загостренням ситуації в Авдіївці Путін сподівається тиснути на Україну через переговірний процес із лідерами західних країн. Він прагне змусити Україну виконати Мінські домовленості, але за його редакцією.

Таку думку висловив екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Авдіївка є важливою точкою не тільки з погляду військової тактики. Адже зараз відбуваються переговори нового президента США Дональда Трампа з керівниками країн світу, зокрема з лідерами Німеччини, Франції та Росії. Тому в такій ситуації Путін орієнтується на те, що загострення на Донбасі, особливо в межах переговорів, змусить Україну виконувати Мінські угоди, але за редакцією Путіна», – пояснює експерт.

Це Путін робить для того, щоб привернути увагу до «української кризи», показати радикальні наслідки конфлікту та можливе розширення зони бойових операцій, пояснює військовий.

«На загострення ситуації на сході України європейські лідери реагують по-своєму. Але реагують так, як цього очікував Путін. Вони висловлюють занепокоєння ситуацією та закликають Україну проводити певні заходи для примирення конфлікту», – додає Маломуж. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 22:04 :54