Новини » Події 30 січня, 2017, 6:40
Населення окупованого Донбасу стрімко вимирає

Що «захисники» Донбасу зробили з окупованою частиною регіону за роки свого правління показують демографічні показники «ДНР і ЛНР».

Ніяких оціночних суджень, лише голі цифри. Причому ці цифри оприлюднили самі «визволителі». Про це пише блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

«Порівняємо показники народжуваності і смертності в захоплених бойовиками містах у 2012 та 2016 роках. Всі дані з відкритих джерел, з офіційних сайтів (якщо можна так висловитися) «ЛДНР».

Картина не радісна. За час свого «існування» населення ОРДЛО стало стрімко вимирати. Сьогодні смертність там в 2-3 рази перевищує народжуваність у порівнянні з показниками 1998-1999 років. Причому в 2016 році порівняно з 2015 роком картина навіть погіршилася, хоча за словами сепаратистів, «республіки» відновлюються, а їх економіка оживає.

Народжуваність падає обвальними темпами, в той час, як смертність в цілому залишилася на колишньому рівні. Сталося це через великий відплив населення із ОРДЛО, в першу чергу, молоді дітородного віку. У ЛДНР стало нікому народжувати.

Зачистка Донбасу від людей йде небаченими темпами. Якщо десь і є ті самі криваві бандерівці, які бажають жителям Донбасу смерті, то вони можуть бути задоволені Плотницьким, Захарченком і Путіним. Ці хлопці знають, як перетворити Донбас в зону демографічного лиха», - іронізує блогер.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 03:18 :38