Новини » Львів 30 січня, 2017, 13:31
Голова ЛОДА повідомив, за яких умов готовий перебрати на себе вивезення сміття зі Львова
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Львівська ОДА допомогла очистити Львів від перенакопиченого сміття. Надалі, якщо Львівська міськрада скерує офіційне звернення і визнає свою неспроможність регулярно вивозити сміття, цю проблему готова перебрати на себе обласна влада.

Про це 30 січня на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка.

«Перевізники доповіли про вивезення нагромаджених ТПВ з території Львова. Департамент ЖКГ скерував свої представників, щоби перевірити цю інформацію. До кінця дня будуть остаточні дані стосовно завершення вивозу ТПВ з території Львова», – повідомив О.Синютка.

З його слів, за останні дні зі Львова на полігони у районах області вивезли понад 1,5 тис. тонн сміття.

На запитання, куди надалі буде вивозитись львівське сміття, голова ЛОДА відповів:

«Якщо від міської влади Львова надійде офіційне звернення про те, що вона неспроможна виконувати свої обов’язки і забезпечити вивіз ТПВ з території Львова, ми не можемо залишити 700-тисячне місто наодинці з проблемою і готові взяти на себе цю відповідальність», – запевнив О.Синютка.

«Сьогодні ми передаємо Львівській міській владі очищене від ТПВ місто. Сподіваємося, міська влада почне виконувати обов’язки, які на неї покладені», – підсумував він.

Як повідомлялося, 25 січня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівщини, скликана у зв’язку з критичною ситуацією зі сміттям у Львові, прийняла рішення про одноразове вивезення накопичених в обласному центрі ТПВ на полігони у районах Львівської області. Надалі, якщо Львівська міськрада не справлятиметься з регулярним вивозом відходів, управління ТПВ можуть передати на рівень держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 19:02 :22