п'ятниця, 27 січня, 2017, 14:53 блоги Суспільство
На добре здоров’я. Підступне молоко
Ольга Фарафонова
журналіст IA ZIK

«Пийте, діти, молоко – будете здорові!» – багатьом з дитинства відомий цей вірш. Людина – єдиний ссавець, який вживає молоко все життя, а не лише в період вигодовування матір’ю немовляти. Та якщо у дитинстві молоко дійсно необхідне, то у дорослому віці організм його вже не потребує. Більше того, дорослим людям молоко інколи може навіть зашкодити.

За статистикою, кожен п’ятий європеєць страждає від непереносимості лактози (молочного цукру). Лактоза – це вуглевод, який міститься у молоці та молочних продуктах. У багатьох дорослих людей лактоза не засвоюється, тому після вживання молочних продуктів виникає дискомфорт: діарея, здуття живота, нудота. Це означає, що у цих людей фермент лактаза, який може розщепити лактозу, відсутній або виробляється в недостатній кількості.

Тому якщо людина тривалий час відчуває дискомфорт у животі, метеоризм, «синдром подразненого кишечника», найчастіше їй ставлять діагноз «дисбактеріоз» і пропонують пропити курсом корисні бактерії, вибір яких у аптеках просто величезний. Однак ці капсули чи таблетки у більшості випадків містять лактозу. Тому не дивно, що вони можуть не лише не допомогти, а, навпаки, погіршити стан.

Тож, як визначити, чи організм може сприймати молоко і молочні продукти без шкоди для здоров’я? Зазвичай, людина сама помічає, чи не стає їй погано після йогуртів, кефіру, молока чи сиру. Також існують генетичні аналізи, коли можна здати кров на непереносимість лактози.

Львівський лікар-гастроентеролог Зоряна Подольська зазначає, що розрізняють первинну та вторинну недостатність лактази. Первинна – зазвичай генетична – залишається назавжди. Вторинна є наслідком інфекції, захворювань ШКТ, що усувається після лікування основної причини. Симптоми здебільшого виникають через 30 хвилин- 2 год. після вживання продукту з лактозою.

Симптоми непереносимості молочного цукру:

  • здуття живота, відчуття переповнення;
  • біль у животі;
  • діарея;
  • посилене газоутворення та виділення газів;
  • нудота.

То, що ж робити людям, які мають непереносимість лактози? Насамперед, потрібно слідкувати за харчуванням і виключити молочні продукти з раціону або вживати безлактозну «молочку». Хоча вибір безлактозних продуктів українського виробництва, на жаль, ще дуже бідний. Однак у магазинах можна знайти імпортні, зокрема польські та німецькі, йогурти, сири, сметану тощо. Крім того, в аптеках продаються спеціальні пігулки – ферменти, які потрібно пити при вживанні звичайних молочних продуктів, аби не було негативних наслідків для здоров’я.

Найбільше лактози міститься у вершковому маслі, сметані, морозиві, йогурті, вершках, молоці, «згущонці», сирі, сухому молоці.

Також варто пам’ятати, що лактоза міститься і у багатьох інших продуктах, наприклад, у печиві, супах-пюре, десертах, піці, випічці, соусах, мюслях тощо. Тому, як наголошують лікарі, змінивши харчування, можна позбутися тих проявів, з якими довгий час не вдавалося боротися медикаментозно.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-09-21 02:59 :31