п'ятниця, 27 січня, 2017, 20:53 Політика
Лещенко: Дубневичі продовжують збагачуватись на Укрзалізниці і при Бальчуні

Тема тотальної корупції на Укрзалізниці набула широкого суспільного розголосу завдяки зверненням народних депутатів та увазі журналістів. Відтак, Національне антикорупційне бюро повинне розпочати арешти основних фігурантів злочинів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 –15:00 та 19:00 –2 1:00 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат Сергій Лещенко.

Народний обранець наголосив, що на Укрзалізниці продовжують наживатись олігархи, незважаючи на суспільну увагу до цієї теми: «Наразі ми не маємо реакції правоохоронних органів на численні звернення і журналістів і народних депутатів стосовно корупції в Укрзалізниці. Завдяки суспільній увазі, про цю тему говорять все голосніше. От уже навіть міністр інфраструктури сказав про це на засіданні уряду.

Однак, наразі народні депутати-олігархи Дубневичі проводжують збагачуватись на Укрзалізниці. Вони продовжують призначати своїх людей і при Бальчуну. Це питання також має стати підставою для розслідування правоохоронців».

Нардеп розкритикував діяльність очільника Укрзалізниці: «Бальчун виявися неготовим до українських реалій. Він явно не очікував, що Укрзалізницю обліпили різноманітні «кровосісі», як казав колишній прем’єр Азаров, та заробляють на ній. Він виявився заслабким і не готовим протистояти наприклад, намаганням Дубневичів протискати своїх людей в керівництво Укрзалізниці. Коли були подані кандидатури керівників Укрзалізниці на звільнення, то Гройсман особисто викреслив людину Дубневичів Михальчука з числа тих, хто мав звільнятись, ставши на бік Дубневичів. Це стало поворотною точкою стосунках Міністра інфраструктури та керівника Укрзалізниці. Але загалом, через суспільний розголос НАБУ повинне, нарешті розпочати арешти серед тих, хто грабує Укрзалізницю». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 22:05 :09