live
Новини » Львів

Інвестори з Бахрейну зацікавлені у будівництві сміттєспалювального заводу в Дрогобицькому районі

Учора, 26 січня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови РДА Віталія Скоропада з директором інвестиційно-екологічної компанії ІЕК Ольгердом Тімофеєвим та співвласником страхової компанії «AMG-group» Ігорем Погрібним щодо інвестиційної пропозиції будівництва сміттєспалювального заводу поблизу села Брониця.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Зацікавленість потенційних інвесторів зумовлена тим, що Львівська обласна державна адміністрація оголосила конкурс для вибору інвесторів з метою будівництва та експлуатації комплексів переробки твердих побутових відходів у Львівській області. Один з об’єктів, де заплановано розташування заводу, знаходиться в селі Брониця, поблизу сміттєзвалища.

Ольгерд Тімофеєв представив проект заводу та технологічний процес, що буде застосовуватись при переробці відходів. Слід відзначити, що найважливіша увага на підприємстві приділена питанню охорони навколишнього середовища, на заводі застосовуватиметься багатоступенева очистка повітря із замкненим циклом води для охолодження, що повністю відповідає сучасним вимогам ЄС.

Інвестор, а це компанія «ОАК» королівства Бахрейн та Великобританії, планує збудувати високотехнологічний завод з переробки 100 тисяч тон відходів в рік, що дасть змогу лише на основному виробництві створити 110-130 робочих місць. Проектом передбачається перетворення сміття в енергію та будівництво теплиць, які будуть використовувати цю енергію.

Важливим етапом при будівництві заводу представники інвесторів вважають доведення повної та достовірної інформації до мешканців міста і району, проведення громадських слухань, тому на наступний тиждень заплановані зустрічі з міськими та сільськими головами, а згодом – з громадами.

Loading...