Новини » Економіка 26 січня, 2017, 11:45
«Укроборонпром» пояснив, чому «Оплоти» та «Дозори» йдуть в Таїланд, а не на фронт
Український танк «Оплот». Фото: bigfoto.in.ua
Український танк «Оплот». Фото: bigfoto.in.ua

Українські військові не отримують сучасні танки «Оплот», бронемашини «Дозор-Б» та іншу новітню техніку через недофінансування.

Про це повідомили у прес-службі «Укроборонпрому».

«Держава здатна закривати лише мінімальні потреби, без інвестицій у виробництво, без інвестицій у технології. Для порівняння – оборонний бюджет Росії майже 50 млрд дол., він більший за весь консолідований бюджет України», – зауважили у концерні.

В «Укроборонпромі» розповіли, що самостійно вийшли на розробку та виробництво таких новинок, як «Дозор», «Фантом», «Горлиця».

Також важливим чинником розвитку оборонки є експорт, нарощування якого допоможе озброїти українську армію. «Кожен проданий на експорт танк – це кілька танків для нашої армії коштом платників податків інших країн. Цю просту аксіому мають запам’ятати всі. Експорт дозволяє нам масштабувати виробництво, вкладати в нові верстати, навчати людей, піднімати їхню експертизу. Критикувати його можуть лише неуки та відверті вороги української незалежності», – додали в «Укроборонпромі».

Як повідомлялося раніше, контракт з Таїландом на поставку 49 танків «Оплот» було підписано у 2011 році, загальна вартість – близько 250 млн дол. Керівництво «Укроборонпрому» неодноразово заявляло про складність виробництва танків «Оплот» і залучило для виробництва приватні підприємства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 14:02 :12