Новини » Львів 26 січня, 2017, 17:55
Бродівська РДА сприятиме вирішенню проблем поранених під час Майдану

Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Володимир Адамець зустрівся з бродівчанами – учасниками Революції гідності, які отримали поранення під час подій на Майдані.

Також у зустрічі взяли участь заступник головного лікаря з лікувальної роботи Оксана Кукулка, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Гащак, директор Бродівського районного територіального центру соціального обслуговування Марія Гриневич, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Бродівського районного центру зайнятості Оксана Мерзіна.

На зустріч з представниками районної влади прийшли троє хлопців, двоє з яких після подій на Майдані стали учасниками АТО. Під час розмови було окреслено основні потреби для забезпечення нормального життя поранених, –  повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Бродівської РДА.

Під час спілкування поранені майданівці назвали проблемні питання, у вирішенні яких потребують допомоги влади: одному з них необхідні дорогі ліки, двом іншим – гідна робота. Також учасники Революції гідності сказали, що їм потрібна увага суспільства.

Керівники структурних підрозділів, присутні на зустрічі, дали роз’яснення і консультації з різних напрямків: медичного забезпечення, працевлаштування, соціального захисту та обслуговування.

Підсумок зустрічі підвів Володимир Адамець. Він наголосив, що двері кабінетів керівників району завжди відкриті для учасників Майдану, АТО, всіх тих, кому ми зобов’язані спокійним життям, і закликав присутніх до співпраці у боротьбі з байдужістю, до активного життя і вирішення всіх наболілих проблем. Також було обговорено план поїздки поранених учасників Майдану в обласний центр на зустріч з головою Львівської облдержадміністрації, яка відбудеться в суботу, 28 січня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 08:42 :39