четвер, 26 січня, 2017, 15:11 Політика
Омелян: Дубневичі продукують непотріб для залізниці і заробляють на цьому мільярди
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Facebook
Ярослав та Богдан Дубневичі. Фото: Facebook

Бізнес народних депутатів Ярослава і Богдана Дубневичів давно і міцно пов’язаний із залізницею. Тут вони заробляють мільярди на деталях, які нікому не потрібні у таких кількостях.

Про це в інтерв’ю Цензор.нет розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«За підсумками минулого року орієнтовна вартість закупівель в компаній Дубневичів становила близько мільярда гривень, про що пише й преса», – заявив Омелян.

Він відзначив, що «це контракти, які у нас є».

«Можна тільки припускати, скільки було інших компаній, асоційованих з цими людьми. У них же є геніальний винахід – унікальний трикутник, який запатентований. Я вважаю, що це на межі зловживання. Прозорість таких операцій викликає сумніви. Чи потрібен такий обсяг УЗ? Чи випадково ними зараз забиті всі склади?», – заявив Омелян.

За його даними, обсяг закупівель значно перевищує потреби УЗ.

«При тому, що УЗ практично перебуває у стані технічного дефолту. У нас рухомий склад замортизований відсотків на 90. Нам потрібні негайні інвестиції у локомотиви, інфраструктуру», – додав міністр.

За його словами, замість цього УЗ часто закуповує речі, які є абсолютно непотрібними, або мають закуповуватися у значно меншому обсязі.

Міністр також розповів, що керівник УЗ Войцех Бальчун, «замість того, щоб працювати весь час, займався всілякими політичними домовленостями» і не виключає, що його підтримують Дубневичі.

Нагадаємо, розслідуваннями оборудок братів Дубневичів займаються чи не усі правоохоронні органи. Це десятки кримінальних справ проти підприємств, які безпосередньо належать братам чи фірм, які чітко пов’язані з ними. Імовірні збитки державі, завдані їх діяльністю, оцінюються у сотні мільйонів гривень.

Саме Дубневичів, а також Ахметова, та оточення Януковича, вважають причетними до найбільших корупційних потоків Укрзалізниці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 21:53 :14