Новини » Економіка 26 січня, 2017, 16:00
НКРЕКП вирішила вкотре переробити платіжки за газ
Рахунки за житлово-комунальні послуги. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Рахунки за житлово-комунальні послуги. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановила надавати споживачам інформацію щодо обсягів споживання природного газу не лише в кубометрах, а і в одиницях енергії – з метою оцінити споживання блакитного палива порівняно з іншими видами енергії.

Про це на засіданні комісії розповіла директор Департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП Тетяна Рябуха, повідомляє Укрінформ.

«З метою підвищення ефективності споживання природного газу та для надання можливості споживачам оцінити споживання газу порівняно з користуванням іншими видами енергії пропонується запровадити на ринку природного газу використання одиниць енергії», – сказала Рябуха.

Відповідно до постанови, споживачам у платіжних документах поряд з обсягами спожитого природного газу в кубометрах надаватиметься інформація про спожитий ресурс в одиницях енергії.

«Перехід ринку природного газу на розрахунок в енергетичних одиницях на даному етапі ще не передбачається. Споживач у першу чергу отримає можливість порівняти споживання газу зі споживанням інших енергетичних ресурсів», – наголосила Рябуха.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 13:57 :40