Новини » Події 26 січня, 2017, 13:33
ГПУ: Підозрюваний у справі Гречківського вдає із себе психічно хворого

Підозрюваний у кримінальному провадженні щодо діючого члена Вищої ради юстиції перебуває на стаціонарному лікуванні у психіатричній лікарні.

Про це повідомляє Генпрокуратура.

На стадії завершення досудового розслідування посередник був госпіталізований в Житомирську психіатричну лікарню № 1 Житомирської обласної ради з невизначеним діагнозом.

«Після цього поплічник Гречківського «кочує» з одного медичного закладу до іншого та стверджує, що нібито оговорив останнього через хворобливий стан, пов’язаний із розладами психіки», – заявили в ГПУ.

Нині за ініціативою захисника вказаній особі судом призначено судово-психіатричну експертизу.

ГПУ вважає, що така процесуальна поведінка сторони захисту викликана незаконним впливом «одного підозрюваного на іншого, і є нічим іншим як спробою уникнення ними кримінальної відповідальності».

Там нагадали, що здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючого члена Вищої ради правосуддя Гречківського та його поплічника (посередника у заволодінні коштами) за ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.

Як відомо, член ВРЮ Павло Гречківський був затриманий за «вимагання грошей за незаконний вплив на судове рішення».

Вища рада юстиції відмовилася відсторонити Гречківського від посади. Суд обрав Гречківському запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 3,85 млн грн.

Раніше повідомлялося, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові у Києві та є наближеним до нардепа БПП Олександра Грановського й займався питаннями, пов’язаними із Госпсудом.

Грановський запевняє, що не знайомий із Гречківським.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 05:24 :20