live
Новини » Львів

Червоноград знайшов інвестора, який готовий побудувати сміттєспалювальний завод

У Червонограді підписали меморандум з польським інвестором щодо будівництва сміттєспалювального заводу.

Учора, 25 січня, Червоноград відвідав президент підприємства «EKOWAT Sp. z o.o.» Адам Каменські. У рамках робочої зустрічі був підписаний меморандум щодо отримання дозволу на будівництво заводу з утилізації відходів в м. Червоноград, проектування та інвестування. Підписи під документом у присутності голів фракцій міськради, ЗМІ офіційно поставили Адам Каменські та міський голова Червонограда Андрій Залівський, – передає власкор ІА ZIK.

Підписання ж самої угоди з інвестором очікують через півроку. Партнером польського «EKOWAT Sp. z o.o.» в Україні виступає Червоноградський ЗБВ, на території якого планують розмістити майбутній завод.

«Червоноградській ЗБВ виступатиме співзасновником цього проекту, – повідомив директор Червоноградського заводу залізобетонних виробів Андрій Дільний.На території нашого заводу є достатньо вільних площ. Це буде хороша інвестиція для міста – 100-120 мільйонів євро, нові робочі місця, розвиток промисловості. До того ж польські інвестори пообіцяли для потреб міста безкоштовно надати техніку – екскаватор та комбіновану машину для прибирання вулиць та розгортання снігу».

Як зазначив міський голова Червонограда Андрій Залівський, метою меморандуму є напрацювання механізмів будівництва сміттєспалювального заводу, що допоможе вирішити проблему утилізації відходів у місті. Нині на місцевий полігон вивозять сміття з Червонограда і сусідніх населених пунктів, проте він швидко наповнюється. Потрібно шукати шляхи зменшення кількості сміття, нові методи його переробки, а також покращення екології території, де складуються відходи.

Нагадаємо, торік у грудні делегація Червоноградської міської ради побувала на польському «EKOWAT Sp. z o.o.» у Białystok, де оглянула сміттєспалювальний завод та ознайомилася з його роботою. Представники міста позитивно оцінили діяльність підприємства.Loading...
Loading...
Loading...