середа, 25 січня, 2017, 10:17 Світ
«Свободу Меланії!» – соцмережі обговорюють, чому дружина Трампа була сумна на інавгурації
Фото: twitter.com/stevesilberman
Фото: twitter.com/stevesilberman

Після інавгурації нового американського президента Дональда Трампа користувачі соціальних мереж вибухнули жартами про його дружину Меланію.

Як повідомляє ТСН, під час промови Трамп повернувся до своєї дружини, вона всміхнулася йому у відповідь, однак після того, як її чоловік знову став обличчям до публіки, Меланія значно похмурнішала. Американці припускають, що вона засмутилася через не джентльменську поведінку Дональда Трампа – наприклад, коли він вітався з подружжям Обами, то не дочекався своєї дружини. Багато фотографій з інавгурації показують, що Меланії Трамп було дуже сумно.

Після цього #SadMelania («Похмура Меланія») став новим інтернет-мемом. Юзери поширюють дописи і фотографії із хештегами #SadMelania і #FreeMelania («Свободу Меланії!»).

Зокрема, вони жартують, що у пакунку, який Меланія подарувала Мішель, була записка із надписом: «Рятуйте!».

Користувачі Мережі порівнюють стосунки Барака і Мішель Обами із стосунками подружжя Трампів, і це порівняння виходить не на користь останніх.

Утім, якщо згадати бал на честь інавгурації, де Дональд та Меланія Трамп танцювали під Френка Сінатру, то там перша леді США виглядала усміхненою і щасливою. Тож, мабуть, не все так погано у Трампів, як здається юзерам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-17 21:44:30