Новини » Львів 23 січня, 2017, 11:23
Перевізники збільшили тариф на проїзд на рейсах Борислав-Стебник та Дрогобич-Трускавець

Автотранспортні підприємства самовільно збільшили вартість проїзду в приміському сполученні Борислав=Стебник, Дрогобич-Трускавець.

Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Збільшення вартості проїзду здійснено без погодження з організатором перевезень – Дрогобицькою районною державною адміністрацією, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548», якою вилучено норму встановлення тарифів на перевезення пасажирів органами державної виконавчої влади.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий орган Бориславської міської ради не наділений повноваженнями щодо встановлення та регулювання тарифу на перевезення пасажирів в приміському та міжміському, внутрішньообласному сполученні.

У той же час, виконавчий комітет Бориславської міської ради, як організатор перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі повідомляє, що вартість проїзду у міських маршрутних автобусах загального користування № 1, № 4, № 5 № 6, № 9  становить 3  грн,  згідно діючого рішення виконавчого комітету міської ради від 1 квітня 2015 року № 66 «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у м. Бориславі», – зазначили у міськраді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 23:37 :56