неділя, 22 січня, 2017, 23:47 Події
«Безробітна» переселенка організувала «бізнес» з підробки документів

На КПВВ «Майорск» у 54-річної жінки, яка їхала з Бахмута, поліцейські вилучили печатки і штампи установ і організацій України, зокрема, друк Управління праці та соціального захисту населення міста Артемівська, штамп відділу реєстрації Бахмутського міської ради.

Про це інформує прес-служба Головного управління Національної поліції Донецької області, – повідомляє dnews.

Жительница Донецка штамповала справки переселенца за 50 грн, украинскую прописку – за 100 грн (Фото)

Як з’ясувалося, безробітна громадянка займалася тим, що підробляла документи жителів НКТ, причому власноруч заповнювала прописку в паспортах.

Вона пояснила, що веде протиправну діяльність з червня 2016 року. Для цього вона спеціально замовила через Інтернет серію печаток і штампів, на яких був зазначений місто Артемівськ.

За прописку в паспорті брала 100 грн, а за штамп у довідку переселенця – 50 грн. Необхідні дані вписувала своєю рукою. Таким же чином вона «оформила» тимчасову реєстрацію і собі.

Коли в результаті декомунізації місто Артемівськ був перейменований в Бахмут, підприємлива жінка замовила нові печатки з новою назвою міста.

Крім печаток і штампів у жінки вилучені набори букв, тюбик з фарбою, флеш-накопичувач і інші прилади, які вона використовувала в протиправній діяльності.

Жінка була доставлена в Бахмутський відділ поліції. Факт зареєстрований в журнал Єдиного обліку, проводиться перевірка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:28:29