Новини » Політика 20 січня, 2017, 16:06
Заяви «Самопомочі» про тотальний сепаратизм на Донбасі розколюють країну, – Тука

Уряд запропонував план порятунку окупованих територій, який ґрунтується на необхідності територіальної цілісності України. Натомість лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк наполягає на від‘єднанні частин Донбасу, називаючи їх «гангреною», якої потрібно позбавитись. Такі речі неприпустимі, адже це відверті підігрівання Кремлю у намаганні розколоти державу.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Тука зазначив, що план порятунку окупованих територій, запропонований урядом, складається із сімнадцяти пунктів, які можна використовувати й у всіх інших областях країни. Та цей документ викликав обурення у частини депутатів, оскільки існують кардинально різні погляди на подальший розвиток ситуації.

«Підхід уряду і мій особистий – виступати за територіальну цілісність України. І ті території, які зараз не контролюються Києвом, все одно є складовими частинами України», – зазначив заступник міністра.

Однак опоненти запропонованого урядом плану хочуть віддати захоплені території ворогу. Зокрема, йдеться про заяву лідера фракції «Самопоміч» у парламенті Олега Березюка.

«Як каже пан Березюк, окуповані території – гангрена, якої потрібно позбутися. Я б, чесно кажучи, за такі слова просто карав. Адже бачимо два абсолютно різні світогляди. Якщо ви частину людей називаєте гангреною, про яке формування української нації взагалі можна говорити», – обурювався урядовець.

На його думку, заяви, що на Донбасі живуть одні лише сепаратисти, нічим не відрізняються від історій про «українських бандерівців, які вбивають за російську мову».

«Це хто з них ще працює на Кремль? Адже завдання та кінцева мета і тих, і тих – розділити нашу державу», – підсумував Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 08:55 :12