Новини » Економіка 20 січня, 2017, 8:39
Roshen закриває Липецьку кондитерську фабрику
Фабрика корпорації Roshen у Липецьку. Фото: radiosvoboda.org
Фабрика корпорації Roshen у Липецьку. Фото: radiosvoboda.org

Корпорація Roshen ухвалила рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики (Росія). Таке рішення прийняте з економічних і політичних причин.

Про це із посиланням на у прес-службу корпорації повідомляє Ліга.Бізнес.

Зазначається, що повна зупинка виробництва і консервація виробничих і інфраструктурних об’єктів запланована на квітень 2017 року.

Як повідомлялося раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений слідчим комітетом РФ в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливою.

У Roshen відзначають, що, починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося в три рази. Причиною тому стало різке зниження асортименту після необґрунтованого заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, активна дискредитація діяльності фабрики в російських і українських ЗМІ, тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продажі продукції Липецької кондитерської фабрики, зниження загального рівня купівельної спроможності населення.

Також підкреслюється, що в зв’язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Працівників, які залишилися (близько 700 осіб), вже проінформували про зупинку діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подане в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що за період 2014-2016 рр. корпорація Roshen отримала і вивела в Україну дивіденди від Липецьких активів в розмірі $72,06 млн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:04 :33