Новини » Події 18 січня, 2017, 3:25
Парадна картинка ДНР існує тільки в Донецьку, – мешканці окупованих територій

На окупованих «ДНР» територіях проїхати дорогами на автомобілі без аварії неможливо.

Автодороги окупаційна влада не чистить від снігу та льоду, не посипає піском. Така ситуація всюди, крім Донецька, пишуть в мережі.

Місцеві мешканці обурюються, що в окупованому Донецьку бойовики створили картинку для пропаганди, та насправді в інших окупованих «ДНР» населених пунктах ситуація жахлива – автомобілі не можуть загальмувати і зупинитись на червоний сигнал світлофора і їх виносить далеко за середину перехрестя.

Так само аварійно небезпечні вкриті ожеледицею траси між окупованими містами.

Зокрема, пишуть в соцмережі місцеві мешканці, єдина дорога з Донецька на Дебальцеве «вузька, в напливах і ямах. В районі Нижньої Кринки як були від мін ями, так і залишились».

Мешканці окупованих територій вже відкрито пишуть у мережі про те, що «ДНР» – це показуха, яка не має нічого спільного з тим, що окупанти показують по телевізору і чим вихваляються у сепаратистських ЗМІ.

Причину такого стану речей в самопроголошеній «ДНР» мешканці окупованих територій також називають – бойовики на Донбасі крадуть у величезних обсягах і на комунальні потреби надісланих з Росії грошей вже не залишається, - передає 7 Днів.

ф1

ф2

Вулиця в окупованій "ДНР" Макіївці

Вулиця в окупованій «ДНР» Макіївці

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:02 :58