Новини » Події 15 січня, 2017, 11:40
Високопосадовець розповів, коли Україна поверне окуповані Крим та Донбас

Україна зможе вистояти у війні з Росією й повернути окупований Донбас та анексований Крим у 2018 році. На думку заступника міністра, без допомоги інших країн Україні в цьому питанні не обійтися.

Таку думку висловив керівник і засновник волонтерської групи «Народний тил», колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, – повідомляє Обозреватель.

За його словами, жодних сумнівів у тому, що Україна виграє війну, й бути не може. Але це точно станеться не у 2017 році.

«Зможе (вистояти у протистоянні з Росією), однозначно. Жодного сумніву в цьому у мене немає і ніколи не було. Але цьогоріч ці території (окупований Донбас та анексований Крим) не повернуться до складу України. Найімовірніше, це станеться наступного року», – переконаний Тука.

На його думку, без допомоги інших країн Україні в цьому питанні не обійтися.

«Це станеться за умови, що нам вдасться зберегти міжнародний тиск на країну-окупанта. Тобто якщо нас і далі підтримуватиме Європа, Канада, США, Японія», – зазначив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 19:38 :32