субота, 14 січня, 2017, 14:11 Світ
В Німеччині звинувачують Росію у спробах підриву тісної взаємодії Європи зі США

Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) і Федеральне відомство з охорони конституції звинуватили Москву в маніпуляціях, спрямованих на підрив тісної взаємодії Європи зі США.

Це випливає зі спільної доповіді, представленого уряду ФРН об’єднаною робочою групою під назвою «PsyOps» (абревіатура від «Psychologische Operationen» – «Психологічні операції». – Ред.). На документ посилається в суботу, 14 січня, онлайн-версія журналу Der Spiegel, – повідомляє DW.

Автори доповіді стверджують, що Москва протягом багатьох років цілеспрямовано намагалася поглибити загострення наявних на Заході соціальних конфліктів. Як приклад, німецькі спецслужби наводять торішню історію з «дівчинкою Лізою», яка, за версією російської пропаганди, була викрадена і зґвалтована арабськими біженцями.

Також BND і Федеральне відомство з охорони конституції розслідують обставини масованої атаки хакерів на комп’ютерну систему німецького бундестагу навесні 2015 року, – відзначається у доповіді.

Проблемі кібербезпеки приділив свою увагу у четвер, 12 грудня, і генсек НАТО Йенс Столтенберг. «Питання відсічі кібератак – один з ключових на порядку денному», – запевнив він.

У цьому році в Німеччині пройдуть парламентські вибори. «Будь-яка спроба втрутитися або вплинути на національні вибори ззовні неприйнятна», – підкреслив у зв’язку з цим глава альянсу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 13:16:41