субота, 14 січня, 2017, 11:27 Політика
НАТО «прокидається»: Агресія Кремля активізувала Альянс, – Климпуш-Цинцадзе

Агресивна політика Кремля призвела до активізації структур Північноатлантичного Альянсу і змусила його продемонструвати свою здатність до рішучих дій.

Про це пише у своїй статті для DT.UA віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, на противагу Євросоюзу, який переживає системну кризу, блок НАТО сьогодні лише посилюється. «У Євросоюзі ключові тренди сьогодення – дезінтеграція та євроскептицизм. Натомість НАТО «прокидається»: не можна не помітити активізації всіх структур блоку, демонстрації здатності до рішучих кроків (як, наприклад, спрямування військового контингенту до Балтії, розширення присутності в Польщі та Румунії), дійового пошуку адекватних відповідей на нові типи загроз (включно з кібератаками та інформаційними провокаціями).

В особі Росії альянс – мабуть, уперше з часу розвалу СРСР – отримав противника: справжнього, відчутного й географічно локалізованого», – зазначає віце-прем’єр. За словами Климпуш-Цинцадзе, сьогодні ніхто в НАТО не плекає ілюзій щодо подій в Україні.

Нагадаємо, 10 січня в Польщі почалася розвантаження військової техніки бронетанкової бригади США у відповідь на нарощування військової присутності Росії в прикордонних з Європою областях та агресію проти України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:55:56