субота, 14 січня, 2017, 12:30 Політика
На Луганщині проінспектували освоєння коштів, виділених на відновлення інфраструктури

На Луганщині вирішили третину з мільярду, виділеного ВР і Урядом на відновлення інфраструктурних і соціальних об’єктів спрямувати на медицину, адже регіон гостро потребує профільних медичних установ, бо вони залишилися на окупованій частині.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила народний депутат Ірина Геращенко.

«Два роки тому ми завозили перше обладнання в Луганську обласну дитячу лікарню, яка в Лисичанську. Сьогодні колектив показав нове відділення для новонароджених, реанімацію, нове високотехнологічне обладнання – рентгенапарати і томограф. Це врятує життя сотням дітей. 39 мільйонів на обладнання пішли якраз з виділених ВР коштів. А обласна влада купила чудовий реанімобіль», – зазначила Ірина Геращенко.

За її словами, справжньою перлиною Сіверодонецька стане нове приміщення Луганського обласного Академічного українського музично-драматичного театру. В будівлі 1953 року в стилі радянського неокласицизму йдуть відновлювальні роботи, там буде затишно акторам, що виїхали з окупованого Луганська, а ми обов’язково приїдемо на відкриття і прем’єру. Пообіцяли висадити навесні поряд з театром сквер, це буде наш подарунок.

Також нардеп повідомила, що серед проінспектованих об’єктів – Луганський окружний адміністративний суд, що в Сіверодонецьку. «І важливе знайомство з Луганським обласним військовим ліцеєм у Кремінному. Його директор полковник Ємбаков справжній фанат своєї справи, зараз у відновленому корпусі навчається 100 хлопців, а вже восени наберуть ще один курс – 120 юнаків, це буде наша майбутня військова еліта», – додала Геращенко.

Вона зазначила також, що з главою Луганської ОВЦА Ю. Гарбузом говорили про першочерговість відновлення доріг і програми службового житла для спеціалістів, які сьогодні створюють обличчя регіону. Юрій Гарбуз пообіцяв, що серед перших – буде нова дорога до дитячої лікарні.

«Серед проблемних моментів – низький рівень освоєння коштів, в першу чергу містами, яким гроші були виділені. Ці питання більш ретельно вивчить вже урядова комісія», – підсумувала Ірина Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:17:26