субота, 14 січня, 2017, 1:10 Світ
Голова МЗС Канади Христя Фріланд відмовилася йти на угоду з Росією

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд відмовилася йти на угоду із Росією заради зняття заборони на в’їзд до РФ.

Про це пише Укрінформ з посиланням на канадське видання «The Globe and Mail».

«Глава МЗС Христя Фріланд рішуче відкинула пропозицію Росії скасувати заборону на відвідування РФ в обмін на зняття Канадою економічних та візових санкцій, запроваджених через анексію Москвою українського півострова Крим у 2014 році», – йдеться у матеріалі.

При цьому Джо Пікеріл, директор зі зв’язків із громадськістю офісу Фріланд, запевнив, що Канада не має наміру застосовувати принцип quid pro quo (послуга за послугу) у цьому питанні. «Не буде жодного quid pro quo (послуга за послугу) за агресію та незаконні дії із їх боку, – сказав Пікеріл.

Раніше стало відомо, що Кремль висловив готовність зняти особисті санкції із Фріланд в обмін на пом’якшення обмежувальних заходів Канадою.

Нагадаємо: за рішучу підтримку України Росія у березні 2014 року заборонила в’їзд на свою територію Христі Фріланд разом із 12-ма іншими канадцями, серед яких 8 депутатів, три держслужбовці та президент Конгресу українців Канади.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:58:00