п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:47 Львів
Власники приміщення на вул. Бандери у Львові запевняють, що пластикові вікна – тимчасові
Заміна вікон на пластикові у Львові на вул. Степана Бандери, 1. Фото Дмитра Шацького
Заміна вікон на пластикові у Львові на вул. Степана Бандери, 1. Фото Дмитра Шацького

Власники приміщення на вул. Бандери у Львові, яке є пам’яткою архітектури, запевнили, що пластикові вікна тут встановлено тимчасово.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначили у міському управлінні охорони історичного середовища, погодження на встановлення пластикових вікон у приміщенні на вул. Бандери, 1, що є пам’яткою архітектури місцевого значення, тут не видавали. Однак, за інформацією власника, вікна поставлено тимчасово – на період виготовлення нових, дерев’яних, після нещодавньої пожежі.

«Ми контактували із власником приміщення на вул. Бандери, 1. Нас запевнили, що пластикові вікна тут встановлено тимчасово – лише на час виготовлення нових, дерев’яних – після пожежі, під час якої старі згоріли», – зазначила начальниця управління Лілія Онищенко.

Як повідомлялося, у будівлі на вул. Бандери, 1 відбувається заміна дерев’яних вікон на пластикові. Ця будівля розташована в історичному ареалі міста і має охоронний номер в реєстрі пам’яток.

Зауважимо, на початку січня у цій будівлі сталася пожежа. Вогонь знищив 15 кв. м стіни. Будівля перебуває на балансі СБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 06:31:35