п'ятниця, 13 січня, 2017, 16:33 Регіони
Віце-прем’єр Розенко на Прикарпатті розповідав про нові соцстандарти

Під час перебування на Івано-Франківщині віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка в ОДА відбулася нарада щодо соціального захисту населення за участю голови ОДА Олега Гончарука, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, голів РДА, керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних органів виконавчої влади, голів міст обласного значення та ОТГ.

Про це сьогодні, 13 січня, повідомив власкор IA ZIK.

Головним чином, під час наради йшлося про збільшення мінімальної заробітної плати, проведення заходів щодо легалізації зайнятості населення, надання житлових субсидій та допомоги учасникам АТО і їх сім’ям.

За словами Павла Розенка, для підвищення вдвічі мінімальної заробітної плати у Державному бюджеті України на 2017 рік закладено близько 40 млрд гривень. Збільшення зарплатні до 3200 грн також відбудеться і у приватному секторі економіки.

З метою недопущення скорочення працівників бюджетної сфери, переведення їх на неповний робочий день та зрівнялівки в оплаті праці, в областях створені міжвідомчі робочі групи, які й контролюватимуть механізм зростання зарплат.

Урядовець також розповів про підняття зарплат освітянам, працівникам культурної та соціальної сфери, окреслив умови для осучаснення пенсій.

Під час заходу директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич розповіла про заходи щодо підвищення зарплатні на Прикарпатті, зокрема, зазначила, що цьогоріч на оплату праці працівникам бюджетної сфери в обласному бюджеті закладено 920, 3 млн грн.

Особливу увагу під час наради було зосереджено на обговоренні питань соціального захисту учасників АТО та їх сімей.

Зокрема, на Прикарпатті на реалізацію заходів обласної та районних програм підтримки учасників Антитерористичної операції минулого року було спрямовано понад 20 млн грн.

За словами обласних чиновників, програма стала однією з найдієвіших в державі та дала змогу гарантувати належне соціальне забезпечення не лише військовослужбовцям Збройних сил України, які брали участь у проведенні АТО, а й добровольцям, які захищали територіальну цілісність держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:21:52