п'ятниця, 13 січня, 2017, 15:42 Економіка
У світі і далі зростатиме безробіття через брак інвестицій, – Міжнародна організація праці
Фото: KLCBT
Фото: KLCBT

Безробіття в світі, як очікується, зросте в цьому році через уповільнення зростання, політичної та економічної невизначеності та браку інвестицій.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міжнародну організацію праці (МОП).

«Безробіття зростає в найбільших економіках, що розвиваються, особливо в країнах, які спираються на експорт сировини – Росії, ПАР і Бразилії, повідомило агентство ООН», – йдеться в повідомленні.

Кількість безробітних у світі через створення недостатньої кількості нових робочих місць, як очікується, виросте на 3,4 мільйона осіб у 2017 році до 201 мільйона, повідомила МОП у своїй щорічній доповіді.

«Це відповідає зростанню рівня безробіття з 5,7 відсотка в минулому році до 5,8 відсотка в 2017-му, і ця тенденція пов’язана з погіршенням умов на ринку праці», – сказав на прес-конференції генеральний директор організації Гай Райдер.

«Склалася ситуація, в якій, незважаючи на відносно високі запаси готівки, компанії, схоже, не впевнені в інвестиціях. Рівні інвестицій не такі, якими мають бути», – додав він.

Довгострокове безробіття залишається стабільно високим в Європі, Канаді та США, йдеться у звіті. Разом з тим хвилювання в суспільстві і відсутність гідних зарплат змушують шукачів роботи їхати з регіонів, що розвиваються. Найбільше від нестачі робочих місць страждають провідні експортери сировини.

«Так, ми зазначаємо зростання рівня безробіття в Російській Федерації, ПАР, Бразилії... та принаймні деяку стабілізацію в Саудівській Аравії та Індонезії», – сказав старший економіст МОП Стівен Тобін, повідомляє УНІАН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:58:11