п'ятниця, 13 січня, 2017, 20:22 Події
У представництві ЄС визначили ознаки прокремлівських «тролів»

Представництво Євросоюзу в Україні оприлюднило відеоінструкцію з послідовністю дій для визначення прокремлівських «тролів» у соціальних мережах.

Запис опублікований на сторінці представництва у Facebook.

Загалом пропонується чотири кроки, які необхідно виконати: ідентифікація троля, вивчення історії питання, позначення, ігнорування.

Автори зазначають, що ознаками інтернет-»троля» можуть бути коментарі, довші за чотири рядки, коментарі, що не стосуються контексту, образливі та агресивні коментарі, мовні помилки.

Як повідомлялося, Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін». У документі говориться, що пропаганда є частиною «гібридної війни» і націлена на те, щоб «спотворити правду, посіяти сумніви і ворожнечу між країнами союзу». Зокрема, стверджується, що Росія надає фінансову підтримку опозиційним партіями і організаціям в країнах-членах ЄС, а також «використовує фактор двосторонніх міждержавних відносин для роз’єднання членів спільноти». Основні інформаційні загрози Євросоюзу – це агентство Sputnik, телеканал RT, фонд «Русский мир» і підвідомче російському МЗС федеральне агентство «Россотруднічество», йдеться в документі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 09:56:19