п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:51 Львів
У Львові – завал зі сміттям. Мерія збирає на нараду перевізників
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Переповнені сміттєві контейнери у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні у Львівській міській раді проведуть нараду з перевізниками, які здійснюють вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Як розповів в.о. начальника управління житлового господарства ЛМР Сергій Сало спільно будуть обговорювати питання вивезення сміття з тих майданчиків, де є перенакопичення, - передає прес-служба мерії.

«Сьогодні у нас буде нарада з перевізниками. По деяких контейнерних майданчиках і по деяких перевізниках є труднощі з вивозом. Зараз ми це питання будемо вирішувати. Ситуація є контрольована, всі заходи, які можна, ми будемо вживати, щоб не допустити переповнення майданчиків», - повідомив С.Сало.

Він нагадав: вивіз і захоронення твердих побутових відходів на сьогодні у Львові здійснює 6 перевізників. Кожен з цих перевізників проводить переговори і укладає відповідні угоди з суб’єктами господарювання, які здійснюють захоронення чи переробку твердих побутових відходів.

«У когось ця робота проводиться більш вдало, у деяких виникають труднощі. Тому надається допомога іншими перевізниками, надаються місця для захоронення, проводиться комплексна робота, щоб місто було прибране. Місця, де здійснюються захоронення відходів, змінюються щодня. З ким досягнули домовленостей і з ким уклали договір, там і здійснюється захоронення», – зазначив С.Сало.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник.

З того часу на сміттєзвалище припинили вивезення відходів. Львівське сміття мандрує Україною. Постійно з'являється інформація, що його незаконно скидають у різних областях України та в районах Львівської області. За час Різдвяних свят Львів знову опинився завалений сміттям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 05:36:34