Новини » Львів 13 січня, 2017, 11:01
У Червонограді збільшать тарифи на послуги з утримання будинків через збільшення «мінімалки»

На під’їздах мешканців Червонограда з’явилися оголошення про намір КП «Червонограджитлокомунсервіс» коригувати тарифи на послуги з утримання будинків.

Як повідомили у комунальному підприємстві, чинні тарифи розраховані з розміру мінімальної заробітної плати 1378 грн. Натомість, з 1 грудня 2016 року «мінімалка» вже була 1600 грн, а з 1 січня 2017 року законодавчо встановлений розмір становив 3200 грн.

На комунальному підприємстві працюють робітники, які отримують заробітну плату нижчу мінімальної, а коштів для її збільшення немає. Тож, для забезпечення покриття витрат на оплату праці на рівні законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати КП «ЧЖКС» вирішив відкоригувати тарифи на послуги з утримання будинків лише в частині заробітної плати. Скарги та пропозиції щодо збільшення тарифу комунальники прийматимуть від мешканців до 24 січня, – передає власкор ІА ZIK.

Тариф на послуги з утримання будинків планують підняти на 15-17% в залежності від будинку і площі прилеглої прибудинкової території.

Окрім того, червоноградці цього місяця отримали платіжки за квартиру з новими збільшеними тарифами на вивезення твердих побутових відходів. Нарахування по-новому провели з 1 грудня 2016 року з врахуванням норм та тарифів, затверджених рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради. Для кожного будинку окремо розрахували тариф з врахуванням норм нагромадження твердих побутових відходів і залежно від кількості зареєстрованих мешканців у квартирі чи будинку.

Послуги з вивезення сміття у Червонограді надають сьогодні два комунальні підприємства «Комунальник» і «Житлокомунсервіс».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 09:24 :32