п'ятниця, 13 січня, 2017, 16:03 Львів
У Бродах волонтери приготували 120 л вареників для бійців АТО

Волонтери-викладачі Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича спільно з вихователями ДНЗ №9 м. Броди, яких організувала Світлана Романюк, цілий день готували домашні традиційні вареники з сиром для бійців на передову.

Волонтерська «Варенична» розташувалася в класі виробничого навчання Бродівського педколеджу. Паралельно готували удома вареники і студенти групи П-33. Загалом вдалося наліпити вісімнадцять 4-літрових пластикових відер, та десять 5-літрових. Про це повідомив власкор ІА ZIK  з посиланням на волонтера і викладача педколеджу, керівника групи П-33 Наталію Воляник.

«Це справді народна акція, бо продукти ми частково приносили з дому: хто що мав, також колядники з Бродівського РНД передали нам виручені на святі коляди і пампуха гроші в сумі 250 грн.

Студентка Лілія Войчишин пожертвувала на вареники для бійців, окрім своєї праці, ще й 100 грн. А пластикові відерка нам надав підприємець Володимир Костюк. Ліпили вареники і разом з тим колядували», – зазначила учасниця акції, викладач вузу Ірина Лагола.

А волонтер Богдана Багай зазначила, що усі вареники бродівські волонтери передали через Львівську самооборону бійцям і 12 січня бродівські смаколики, до речі, вже відварені і перемащені шкварками, поїхали до захисників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 05:32:32