п'ятниця, 13 січня, 2017, 18:51 Світ
У Білорусі збудують притулки для мігрантів за кошти ЄС

Єврокомісія збирається профінансувати будівництво та ремонт «пунктів тимчасового розміщення мігрантів» у Білорусі.

Про це пише Deutsche Welle.

Повідомляється, що для цього ЄС протягом наступних кількох років виділить Мінську 7 мільйонів євро.

«Цю інформацію, що з’явилася у виданні Tageszeitung, в п’ятницю, 13 січня, підтвердили в прес-службі Єврокомісії», – наголошується у повідомленні видання.

«Програма фінансування буде реалізована «в повній відповідності з міжнародним правом та міжнародними стандартами», а самі гроші надійдуть з фонду розвитку країн-сусідів ЄС», – повідомили Deutsche Welle у Єврокомісії.

Наразі відомо, що центри як відкритого, так і закритого типу, розраховані на проживання 30-50 чоловік кожен, «будуть відповідати кращим міжнародним стандартам та стандартам ЄС».

Зокрема, в них буде забезпечено роздільне перебування чоловіків і жінок, а також здійснюватися медична та психологічна допомога. Згідно з планами Єврокомісії, у тимчасових пунктах будуть розміщуватися біженці з України, Сирії та мігранти з Росії, які втікають через економічну кризу і шукають роботу в ЄС.

Як відзначають німецькі ЗМІ, справжнє призначення центрів – дати притулок біженцям із Чечні. Як відомо, сотні чеченців збираються на білорусько-польському кордоні з надією потрапити до Євросоюзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 05:25:04