п'ятниця, 13 січня, 2017, 15:27 Події
Снєгирьов: Однією з версій пожежі на «Луганськпродоптторгу» називають підпал

Днями, у тимчасово окупованому Луганську на території підприємства «Луганськпродоптторг» за адресою: вул. Лутугинська,133 сталася масштабна пожежа. На території підприємства розташовані продуктові склади. Для локалізації наслідків пожежі був створений штаб пожежогасіння, який очолив заступник міністра «МНС» самопроголошеної «ЛНР» Віталій Дубровський. Вогнем знищено холодильне торгове обладнання, продукти харчування та внутрішня обшивка стін складських приміщень.

Про це у Фейсбуці написав співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

«Пожежа на території підприємства виникла одночасно на 4-х ділянках. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» співробітниками силових структур самопроголошеної «ЛНР» однією з основних версій масштабної пожежі на продуктових складах підприємства «Луганськпродоптторг» називається умисне знищення майна шляхом підпалу», – зазначив Дмитро Снєгирьов.

Як повідомляли раніше, у тимчасово окупованому м. Хрустальний (Красний Луч) під час святкування Дня автомобіліста на території автопідприємства по вул. Сімферопольській внаслідок підпалу сталася масштабна пожежа. Під час пожежі постраждали кілька одиниць громадського транспорту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 09:51:13