п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:19 Економіка
Розенко: Підвищення мінімалки не спровокує зростання інфляції в країні
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Микола Тис/ZIK
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: Микола Тис/ZIK

Підняття мінімальної зарплати до 3 200 грн жодним чином не розкрутить інфляцію в країні, а навпаки, її економіка додатково отримає 40 млрд грн.

Про це в Івано-Франківську на брифінгу повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, відповідаючи на запитання щодо можливого підняття цін після підвищення мінімальної зарплати, передає Укрінформ.

«Від підняття мінімальної зарплати не буде зростання цін, знецінення національної валюти та розкручування інфляції. Бо кошти на підняття мінімальних зарплат мають не інфляційний характер. Вони закладені в держбюджеті і не слугуватимуть чинником для розкручення інфляції. Навпаки. Люди їх отримають і підуть купувати товари і послуги, і, у такий спосіб, повертатимуть їх в економіку країни. За рахунок підвищення мінімальної зарплати економіка отримає додаткових 40 млрд грн», – повідомив Розенко.

Він зауважив, що передноворічне підняття цін в Україні не має жодного відношення до підвищення мінімальної зарплати. Оскільки українці її ще не отримували, тому «ці процеси не треба пов’язувати».

Як повідомлялося, з 1 січня в Україні мінімальна зарплата становить 3200 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:16:17