п'ятниця, 13 січня, 2017, 16:46 Львів
На Жидачівщині збирають кошти для підтримки бійців АТО

У Жидачівському районі у Різдвяні дні продовжується започаткована це напередодні Нового року волонтерська акція на підтримку українських воїнів в зоні АТО.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У багатьох населених пунктах району під час Різдвяних святкових дійств збирають кошти на волонтерську підтримку Української Армії, – розповів начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Олексій Хемій. – Колядники, віншувальники, щедрувальники, учасники вертепних дійств вітають жителів району зі світлим святом Різдва Христового, бажають добра й миру в оселях та в рідній Україні.

Активно ця важлива місія із підтримки наших воїнів проводиться в населених пунктах Ходорівської об’єднаної територіальної громади. Молодь с. Бортники, рідного села загиблого в грудні 2016 року на Світлодарській дузі бійця АТО Володимира Андрешківа, організувала аж два вертепи, які під час святкових дійств збирали кошти й передадуть їх на потреби наших краян, котрі несуть службу на східних рубежах України. Так, один із бортниківських вертепів вже скерував на передову 7 310 грн, з громади Молодинче – 853 грн, з Букавини, Демидова, Молотова – 6 100 грн.

Долучились до Різдвяної волонтерської підтримки наших воїнів й громади Садок, Загірочка, Піддністрян, Ходорова, Новосільців та інших населених пунктів району.

Учора, 12 січня, Жидачівська районна газета «Новий час» на своїх сторінках помістила публікацію під назвою «Коляда на славу Бога та на потреби українських військових». В ній, зокрема, герой Майдану й активний волонтер Роман Тітик розповідає, що до організації Різдвяної волонтерської підтримки бійців АТО долучились священики Ходорівського деканату УГКЦ, Ходорівська міська рада, ГО «Об’єднання ветеранів АТО міста Ходорова», директори Народних домів Ходорівської ОТГ.

Роман Тітик каже, що місцеві волонтери збирають відомості про всіх, хто воював чи воює на Сході України й потребує допомоги, підтримки, лікування.

Варто зауважити, що волонтерська акція на Жидачівщині в ці дні отримала назву «У час Різдвяних свят не забуваймо про наших захисників».

В районі планують продовжити Різдвяну волонтерську акцію до Йорданських свят й завершити до Дня Соборності України.

Керівництво Жидачівської райдержадміністрації висловило щиру вдячність нашим волонтерам, представникам духовенства, місцевим громадам, керівникам установ, підприємцям й всім небайдужим мешканцям Жидачівщини за те, що у час Різдвяних свят не забувають про наших захисників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 10:27:00